Aksident në Dibër/ Shoferi humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga; vdes pasagjeri, plagosen 3 të tjerë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:25 02-12-2020 Aksident në Dibër/ Shoferi humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga; vdes pasagjeri, plagosen 3 të tjerë Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Dibër, ku një 35-vjeçar ka humbur jetën.

Në aksin Kastriot-Arras ka ndodhur një aksident i cili ka rezultuar fatal për pasagjerin e automjetit.

Shoferi ka humbur kontrollin dhe ka dal nga rruga, duke mbetur vetë i plagosur së bashku me dy persona të tjerë, të cilët janë duke marrë trajtim mjekësor në spital. Në spital ndërroi jetë dhe 34-vjeçari M.B.

Dibër/ Informacion paraprak

Në aksin rrugor rural Kastriot-Arras, shtetasi L. Gj, 26 vjeç, banues në fshatin Arras, duke drejtuar automjetin tip 'Opel', ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, ku  si pasojë ka humbur jetën në spital pasagjeri M. B., rreth 34 vjeç, si dhe kanë mbetur të lënduar drejtuesi i mjetit dhe dy pasagjerë të tjerë të cilët po marrin ndihmë mjekësore në spital. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Kanë 30 vjet që bëjnë kritika këta të Venecias', Murrizi: Nëse kanë harxhuar ndonjë lekë nafte këta...
Mero Baze humb nënën: Dje mendoi se u rrita boll për të më lënë vetëm, gjithë jetën jetova me frikën se ajo do vdiste »
Article Logic
Execution time: 0.010707139968872
array(1) { ["section"]=> string(116) "aksident-ne-diber-shoferi-humb-kontrollin-e-mjetit-dhe-del-nga-rruga-humb-jeten-pasagjeri-plagosen-3-te-tjere-229968" }