Aksident në Durrës, makina përplas fëmijën 9 vjeç, i mituri dërgohet me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 12:16 05-12-2020 Aksident në Durrës, makina përplas fëmijën 9 vjeç, i mituri dërgohet me urgjencë në spital Foto ilustruese

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Durrës.

Bëhet me dije se në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Fllakës”, shtetasi F. I., 62 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Fiat”, ka aksidentuar këmbësorin shtetasin e mitur E. D., 9 vjeç.

Si pasojë e aksidentit 9-vjeçari ka marrë plagë të shumta dhe është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sakaq, drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme.

“Më datë 05.12.2020, në vëndin e quajtur “Kryqëzimi i Fllakës”, shtetasi F. I., 62 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Fiat”, ka aksidentuar këmbësorin shtetasin e mitur E. D., 9 vjeç, i cili është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme,” njofto policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sali Berisha mesazh ngushëllimi për Marko Bellon: Zë i civilizuar që nuk u transformua në rilindas, por qëndroi besnik i vlerave që besonte!
Zbardhet SKEMA e ekzekutimit të efektivit të FNSH në Lezhë: Xhulio Prelën e morën në telefon dhe u nis nga Tirana, në autostradë i bënë pritë, plumbi në zemër fatal »
Article Logic
Execution time: 0.012985944747925
array(1) { ["section"]=> string(95) "aksident-ne-durres-makina-perplas-femijen-9-vjec-i-mituri-dergohet-me-urgjence-ne-spital-230263" }