Aksident në Durrës/ Makina shmang përplasjen, por përfundon në hekurat anës rrugës (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:40 08-07-2020 Aksident në Durrës/ Makina shmang përplasjen, por përfundon në hekurat anës rrugës (FOTO) Foto nga aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Durrës.

Bëhet me dije se një automjet për të shmangur përplasjen me një automjet tjetër, ka përfunduar mbi hekurat anës rrugës.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Aleksandër Goga’, ndërsa për fat të mirë nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sakaq, policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve që çuan në këtë aksident.

Screenshot_3.pngaksident-ne-durres1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096631050109863
array(1) { ["section"]=> string(92) "aksident-ne-durres-makina-shmang-perplasjen-por-perfundon-ne-hekurat-anes-rruges-foto-213208" }