Aksident në Elbasan, automjeti përmbyset në kanal, ka të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 16:12 24-08-2019 Aksident në Elbasan, automjeti përmbyset në kanal, ka të plagosur Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur rreth një orë më parë në Elbasan.

Bëhet me dije se rreth orës 15:10 një automjet ka dalur nga rruga pranë zonës së njohur si Tregu Agro-Ushqimor dhe si pasojë ka përfunduar i përmbysur në kanal.

Raportohet se si pasojë e aksidentit ka edhe persona të plagosur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031604051589966
array(1) { ["section"]=> string(70) "aksident-ne-elbasan-automjeti-permbyset-ne-kanal-ka-te-plagosur-176219" }