Aksident në Elbasan, dy automjete bëhen ‘përshesh’ me njëra-tjetrën (FOTO)

Publikuar tek: kulture-art, më 09:01 05-02-2018 Aksident në Elbasan, dy automjete bëhen ‘përshesh’ me njëra-tjetrën (FOTO)

Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në Elbasan, pranë zonës së Metalurgjisë.

Dya automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe janë dëmtuar thuajse totalisht në pjesën e përparme të tyre, siç duket edhe nga këto foto.
Fatmirësisht, deri tani nuk raportohet për persona të lënduar, ndërsa shkaqet janë ende të paqarta. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

7-5.jpg

 8-5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12955284118652
array(1) { ["section"]=> string(76) "aksident-ne-elbasan-dy-automjete-behen-pershesh-me-njera-tjetren-foto-109171" }