Aksident në Elbasan, makina përplas 12-vjeçarin

Publikuar tek: aktualitet, më 09:01 11-06-2019 Aksident në Elbasan, makina përplas 12-vjeçarin Foto ilustruese

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotmëm në fshatin Mingël të Elbasanit e për pasojë është plagosur një fëmijë.

Raportohet se një makinë e tipit “Hondai”, ka përplasur një 12-vjeçar i cili u dërgua menjëherë në spital ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Elbasan për veprimet e mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026056051254272
array(1) { ["section"]=> string(53) "aksident-ne-elbasan-makina-perplas-12-vjecarin-167748" }