Aksident në Elbasan/ Makina përplas biçikletën, drejtuesi dërgohet me urgjencë te 'Trauma'

Publikuar tek: aktualitet, më 09:58 29-12-2019 Aksident në Elbasan/ Makina përplas biçikletën, drejtuesi dërgohet me urgjencë te 'Trauma' Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në në aksin e rrugës kombëtare që lidh qytetin e Elbasanit me ish-Kombinatin Metalurgjik.

Mësohet se një makinë ka përplasur një biçikletë dhe si pasojë ka mbetur i plagosur në gjendje të rëndë drejtuesi i saj.

Sakaq, bëhet me dije se i plagosuri është nisur me urgjencë për në spitalin e Traumës në Tiranë pasi gjendja e tij për momentin paraqitet kritike.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kanabis në formë çokollate dhe lloto të palejuara, arrestohet 20-vjeçari nga Shkodra, nën hetim një tjetër
Drejtimi i Byrosë Kombëtare të Hetimit, zbardhet kandidati i parë (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.013759851455688
array(1) { ["section"]=> string(93) "aksident-ne-elbasan-makina-perplas-bicikleten-drejtuesi-dergohet-me-urgjence-te-trauma-190650" }