Aksident në Elbasan, makina përplas kalimtaren (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:08 03-01-2018 Aksident në Elbasan, makina përplas kalimtaren (DETAJE)

Një aksident mësohet të ketë ndodhur në qytetin e Elbasanit, në vendin e quajtur Kryqëzimi i Dinamos ku një automjet përplasi një 65-vjeçare me inicialet R.H. 

E moshuara është dërguar menjëherë në spitalin Kirurgjik për ndihmën e parë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Sakaq, polica bën me dije se automjetin tip Citroen me targë AA 775 MS e drejtonte një 23-vjeçar me inicialet G.GJ.

Policia po heton për zbardhjen e plotë ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shoferë kujdes: Nga sot ndalohet qarkullimi në këtë rrugë te sheshi Skënderbej
Sherr mes pronarëve të portaleve për ‘ekskluziven’ që doli në mënyrë të mistershme nga Prokuroria, Lela: Do i hedh në gjyq »
Article Logic
Execution time: 0.012247085571289
array(1) { ["section"]=> string(59) "aksident-ne-elbasan-makina-perplas-kalimtaren-detaje-105324" }