Aksident në Ersekë-Korçë, plagoset 45 vjeçari, dërgohet me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 14:21 30-11-2020 Aksident në Ersekë-Korçë, plagoset 45 vjeçari, dërgohet me urgjencë në spital Foto ilustruese

Një 45 vjeçar me inicialet G.X ka mbetur i plagosur mesditën e sotme si pasojë e një aksidenti rrugor.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në rrugën Ersekë-Korçë. Si pasojë e përplasjes së fortë është lënduar shtetasi me inicialet G.X, i cili është dërguar me urgjencë dhe po merr mjekim në spitalin e Ersekës.

Policia ndërkohë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të saj.

Kolonjë/Informacion paraprak

Më datë 30.11.2020, rreth orës 13:45, në aksin rrugor Ersekë-Korçë, në vendin e quajtur “Fusha e Selenicës”, ka dalë nga rruga mjeti tip “Volksvagen”, me drejtues shtetasin G. X., rreth 45 vjeç, i cili për pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në Spitalin e Ersekës, nën kujdesin intensiv të mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ka tre vajza dhe ishte shtatzënë me të katërtën, 30-vjeçarja nga Hasi tregon sesi e detyroi bashkëshorti të abortonte: Do djalë, më kërcënoi se…(E PLOTË)
Sporti në zi, Covid-19 i merr jetën basketbollistit të njohur shqiptar »
Article Logic
Execution time: 0.011666059494019
array(1) { ["section"]=> string(82) "aksident-ne-erseke-korce-plagoset-45-vjecari-dergohet-me-urgjence-ne-spital-229651" }