Aksident në Farkë, makina përplas një fëmijë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:27 14-04-2017 Aksident në Farkë, makina përplas një fëmijë

Një aksident ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Farkë, pranë restorant “Vernda e Tiranës”.

Nga informacionet paraprake mësohet se i lënduar ka mbetur një fëmijë i cili fatmirësisht ka marrë vetëm disa plagë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur ambulanca dhe forcat policore dhe po bëjnë të mundur zbardhjen e ngjarjes...(vijon)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Laboratori modern ku u gjetën 1.2 ton drogë, gjykata “arrest me burg” për ideatoren nga Skrapari dhe vëllain e saj
PUBLIKOHET VIDEOJA E VRASJES SË ARTAN CUKUT: Ja lëvizjet e autorit, policia kërkon ndihmë »
Article Logic
Execution time: 0.0053510665893555
array(1) { ["section"]=> string(49) "aksident-ne-farke-makina-perplas-nje-femije-75168" }