Aksident në Fier-Lushnje, humb jetën shoferi pasi makina bie në kanal

Publikuar tek: aktualitet, më 14:32 03-02-2017 Aksident në Fier-Lushnje, humb jetën shoferi pasi makina bie në kanal

Aksident i rëndë automobilistik me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Fier-Lushjne.

 

Viktima i moshës 55 vjeç ka humbur kontrollin e makinës duke përfunduar në kanalin buzë rrugës. Forcat e Policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po hetojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit. Dyshohet se në humbjen e kontrollit të mjetit kanë ndikuar shpejtësia e lartë dhe lagështia në rrugë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy orë krerët e Shqipërisë mbyllur për Balilin, përfundon Mbledhja e Këshillit të Sigurisë
Kushtetuesja përgënjeshtron lajmin: Gjyqtares Vitore Tusha s’i është revokuar viza (SQARIMI I PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.0099999904632568
array(1) { ["section"]=> string(74) "aksident-ne-fier-lushnje-humb-jeten-shoferi-pasi-makina-bie-ne-kanal-67616" }