Aksident në Fier, makina përplas rëndë një burrë me biçikletë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:52 15-01-2019 Aksident në Fier, makina përplas rëndë një burrë me biçikletë Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Fier ku një makinë ka përplasur rëndë një të moshuar.

Mesohet se i plagosuri është dërguar me urgjencë për të marrë ndihmë mjekësore, ndërsa gjendja e tij shëndetësore raportohet e rëndë.

Ngjarja ka ndodhur  në lagjen “15 Tetori”. I moshuari  është përplasur teksa po udhëtonte me biçikletë në afërsi të shkollës “Mark Dashi”.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të përplasjes.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « VETËDORËZIMI i "Eskobarit të Ballkanit", ironizon Rama: Balili u ndal te policia pas një shëtitje në pedonalen e Delvinës
Kuvendi seancë të jashtëzakonshme, Spaho: Na detyruan...është antikushtetuese »
Article Logic
Execution time: 0.012814998626709
array(1) { ["section"]=> string(67) "aksident-ne-fier-makina-perplas-rende-nje-burre-me-biciklete-148877" }