Aksident në Fier, makina përplaset me shtyllën dhe përmbyset në mes të rrugës (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:15 17-10-2020 Aksident në Fier, makina përplaset me shtyllën dhe përmbyset në mes të rrugës (FOTO) Aksidenti ne Fier

Një aksident ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në lagjen “1 Maji” në qytetin e Fierit.

Makina tip “BMW” me targa “AA 444 ZZ” është përplasur me shtyllën dhe është përmbysur në mes të rrugës.

Deri më tabni nuk është raportuar për viktima apo të lënduar, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje duke hetuar shkaqet e aksidentit.

121965128_3460399933982575_5645956751106873443_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013132095336914
array(1) { ["section"]=> string(88) "aksident-ne-fier-makina-perplaset-me-shtyllen-dhe-permbyset-ne-mes-te-rruges-foto-224129" }