Aksident në Fier/ Përplasen dy automjete, plagosen drejtuesit e tyre

Publikuar tek: aktualitet, më 10:03 12-09-2019 Aksident në Fier/ Përplasen dy automjete, plagosen drejtuesit e tyre Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur pak më parë në unazën e qytetit të Fierit.

Mësohet se është përplasur një automjet tip Audi me një automjet tip Chrysler.

Si pasojë kanë mbetur të plagosur të dy shoferët e automjeteve, të cilët ndodhen jashtë rrezikut përjetën.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071051120758057
array(1) { ["section"]=> string(73) "aksident-ne-fier-perplasen-dy-automjete-plagosen-drejtuesit-e-tyre-178172" }