Aksident në Fushë-Krujë, furgoni përplas për vdekje 65 vjeçaren (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:27 19-11-2019 Aksident në Fushë-Krujë, furgoni përplas për vdekje 65 vjeçaren (DETAJE) Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur pak më parë në Fushë-Krujë, ku një furgon mallrash ka përplasur për vdekje një 65 vjeçare.

 

Mësohet se drejtuesi i mjetit AA 861VT, shtetasi 1.M 21 vjeç, është shoqëruar nga policia në komisariat ndërsa viktima është identifikuar si S.B. 65 vjeçe.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Njoftimi i Policisë:

Krujë/Informacion Paraprak

Në aksin rrugor Fushë Krujë-Thumanë, mjeti tip fugon, me drejtues shtetasin I.M., 21 vjeç,ka aksidentuar këmbësoren, shtetasen S.B., 65 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e  shkakut të aksidentit.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Polici për veprime të mëtejshme.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026550054550171
array(1) { ["section"]=> string(76) "aksident-ne-fushe-kruje-furgoni-perplas-per-vdekje-65-vjecaren-detaje-186474" }