Aksident në Fushë-Krujë, humb jetën gruaja, plagosen 5 persona, 2 prej tyre në gjendje të rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:29 25-05-2015 Aksident në Fushë-Krujë, humb jetën gruaja, plagosen 5 persona, 2 prej tyre në gjendje të rëndë Foto ilustruese

Një aksident i rënë ka ndodhur në Fushë-Krujë me pasojë vdekjen e një gruaje dhe plagosjen e 5 të tjerëve.

Një mjet tip "Fuoristradë" është përlasur me një tjetër tip “ Audia A6” me targa TR7069T e për pasojë ka mbetur e pajetë bashkëshortja e drejtuesit të “Furoristradës” Bardh Haka. Haka udhëtonte në makinë me bashkëshorten dhe dy fëmijët të cilët kanë mbetur të plagosur.

Ndërsa mjeti tip “Audi” drejtohej nga 23 vjeçari Marlen Spahia i cili është në gjendje kritike për jetën, bashkë me bashkëshorten e tij e cila po udhëtonte me të. Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spital.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Drejtoreshës së PNUD-it në Tiranë i dëmtojnë gomat, makina me targa diplomatike
Komisariati online/ Tahiri: Histori suksesi. Ironizojnë komentuesit: Faleminderit spiunëve »
Article Logic
Execution time: 0.012131929397583
array(1) { ["section"]=> string(98) "aksident-ne-fushe-kruje-humb-jeten-gruaja-plagosen-5-persona-2-prej-tyre-ne-gjendje-te-rende-11922" }