Aksident në Fushë-Krujë, plagosen rëndë shoferi dhe pasagjeri

Publikuar tek: aktualitet, më 16:30 24-08-2019 Aksident në Fushë-Krujë, plagosen rëndë shoferi dhe pasagjeri Foto ilustruese

Para pak minutash njuë aksident i rëndë ka ndodhur në Fushë-Krujë.

 

Mësohet se një automjet ka dalur nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Si pasojë e aksidentit është plagosur rëndë drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri.

Ndërkohë mësohet se dy të plagosurit janë dërguar me urgjencë në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070390701293945
array(1) { ["section"]=> string(67) "aksident-ne-fushe-kruje-plagosen-rende-shoferi-dhe-pasagjeri-176221" }