Aksident në Gjirokastër, humb jetën drejtuesja e mjetit

Publikuar tek: aktualitet, më 14:25 01-06-2015 Aksident në Gjirokastër, humb jetën drejtuesja e mjetit Foto ilustruese

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur disa minuta më parë në Gjirokastër në rrugën pranë pikës turistike të Viroit.

Mjeti tip “Seat” me targa të shtetit grek është përplasur me një fadromë. Si pasojë ka humbur jetën drejtuesja e mjetit, identiteti i të cilës nuk bëhet i ditur. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve. Dyshohet se shkak për aksidentin është bërë humbja e kontrollit të mjetit si pasojë e shpejtësisë të madhe.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në plazhin e Durrësit, dërgohet me urgjencë në spital një femër
Çertifikohen 80 ish “Komando”, i bashkohen forcave të policisë »
Article Logic
Execution time: 0.011183977127075
array(1) { ["section"]=> string(60) "aksident-ne-gjirokaster-humb-jeten-drejtuesja-e-mjetit-12403" }