Aksident në Gjirokastër/ Kamioni përplaset me trajlerin, shoferi plagoset rëndë (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 23:07 24-12-2019 Aksident në Gjirokastër/ Kamioni përplaset me trajlerin, shoferi plagoset rëndë (DETAJE) Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Tepelenë-Krahës pranë Gjirokastrës.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy mjete të rënda, ku një maune është përplasur me një trajler.

Është raportuar se një nga drejtuesit e mjeteve është plagosur rëndë.Bëhet fjalë se drejtuesi i trajlerit Eugen Hidri është në gjendje të rëndë, dhe është dërguar në spitalin “Omer Nishani” në Gjirokastër.

Policia ndërkohë ka mbërritur në vendngjarje por ende nuk dihen rrethanat e aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ishin duke luajtur pranë lumit, mbyten dy fëmijët shqiptarë në Francë (DETAJE)
Edi Rama puth në ballë biznesmenin e fuqishëm Pëllumb Salillari (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012162923812866
array(1) { ["section"]=> string(91) "aksident-ne-gjirokaster-kamioni-perplaset-me-trajlerin-shoferi-plagoset-rende-detaje-190295" }