Aksident në Gjirokastër/ Makina del nga rruga dhe bie në kanal

Publikuar tek: aktualitet, më 21:27 25-11-2019 Aksident në Gjirokastër/ Makina del nga rruga dhe bie në kanal Foto ilustruese

Një aksident rrugor ka ndodhur pak më parë pranë urës së Viroit në qytetin e Gjirokastrës.

Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal.

Si pasojë, drejtuesi i makinës ka mbetur i plagosur dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq, bëhet me dije se shkak u bë shpejtësia e mashe.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033070087432861
array(1) { ["section"]=> string(68) "aksident-ne-gjirokaster-makina-del-nga-rruga-dhe-bie-ne-kanal-187214" }