Aksident në Gjirokastër, përplasen 2 makina (PAMJET NGA VENDNGJARJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:10 16-07-2019 Aksident në Gjirokastër, përplasen 2 makina (PAMJET NGA VENDNGJARJA)

Një aksident raportohet në aksin Gjirokastër-Tepelenë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:00 të mëngjesit në hyrje të qytetit të Gjirokastrës, pranë lagjes “Gërhot”, rruga e Viroit.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën, ndërsa siç shihet nga pamjet kanë pësuar dëmtime të shumta.  Dy makinat e përplasura janë, njëra tip Skoda dhe tjetra Ford.

Ndërkohë, fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

88.jpg

ppppp.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.05466890335083
array(1) { ["section"]=> string(72) "aksident-ne-gjirokaster-perplasen-2-makina-pamjet-nga-vendngjarja-172333" }