Aksident në Has, plagosen 2 drejtuesit e mjeteve

Publikuar tek: aktualitet, më 12:29 25-03-2015 Aksident në Has, plagosen 2 drejtuesit e mjeteve Foto nga aksidenti

Një tjetër aksident sapo ka ndodhur në vendin e quajtur Qafë Barak në Has. Nga ky aksident kanë mbetur të plagosur të dy drejtuesit e makinave Mercedes dhe i fuoristradës "Mitsubishi".

Këto janë edhe pamjet nga vendngjarja të aksidentit  publikuar nga harta digitale e aksidenteve rrugore.

Shkak për këtë aksident mendohet prania e lagështisë dhe drejtimi i gabuar nga ana e drejtuesit të Mercedesit. Ndërkohë policia ka mbërritur në vendgjarje duke bërë të mundur edhe rregullimin e qarkullimit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Studentët dhe pedagogët në protestë për Pr/ligjin e Arsimit të Lartë
Shqiptarët e çmendur, njëri del dhe gjuan me kallash pas fitores (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.013168096542358
array(1) { ["section"]=> string(52) "aksident-ne-has-plagosen-2-drejtuesit-e-mjeteve-6889" }