Aksident në hyrje të autostradës Tiranë-Elbasan, përplasen keq dy makina

Publikuar tek: aktualitet, më 23:37 23-03-2017 Aksident në hyrje të autostradës Tiranë-Elbasan, përplasen keq dy makina

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e njohur si “rrethrrotullimi i TEG-ut”, në hyrje të autostradës Tiranë-Elbasan.

Mësohet se dy makina janë përplasur duke dalë nga rrethrrotullimi dhe janë goditur me njëra-tjetrën. Policia ndodhet në vendngjarje dhe paraprakisht nuk raportohet për viktima.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gazetari Artan Hoxha publikon foto me djalin dhe ironizon nga Palermo për mafien në Tiranë
Bën mjekun për spital, arrestohet i riu në Elbasan (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010717153549194
array(1) { ["section"]=> string(77) "aksident-ne-hyrje-te-autostrades-tirane-elbasan-perplasen-keq-dy-makina-72944" }