Aksident në hyrje të Lezhës/ Betonierja përplas makinën, plagoset një person

Publikuar tek: aktualitet, më 15:09 16-09-2019 Aksident në hyrje të Lezhës/ Betonierja përplas makinën, plagoset një person

Një aksident ka ndodhur në hyrje të qytetit të Lezhës.

Mësohet se një automjet Mercedez Benz është përplasur nga një betoniere, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Përplasja ka qenë aq e madhe sa betonieria ka spostuar mjetin tip Benz duke e përplasur me një furgon mallrash.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074601173400879
array(1) { ["section"]=> string(81) "aksident-ne-hyrje-te-lezhes-betonierja-perplas-makinen-plagoset-nje-person-178645" }