Aksident në hyrje të Pogradecit me 6 të plagosur, disa në gjendje të rëndë (PAMJE NGA VENDNGJARJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:31 20-01-2020 Aksident në hyrje të Pogradecit me 6 të plagosur, disa në gjendje të rëndë (PAMJE NGA VENDNGJARJA) PAMJE NGA VENDI I NGJARJES

Gjashtë persona raportohet të plagosur nga një aksident i pak minutave më parë në Pogradec.

Mësohet se dy makina tip "Benz" janë përplasur me njëra-tjetrën në hyrje të qytetit, për pasojë janë plagosur gjashtë persona. Sipas informacioneve paraprake nga policia, ka edhe të plagosur në gjendje kritike për jetën.

Aksidenti ka ndodhur pranë “Urës Panoramike” në periferi të qytetit, ku aktualisht ndodhen forca të shumta policie, zjarrfikësja dhe dy ambulanca.

Foto nga vendi i ngjarjes:

60594c40-4568-4193-bda7-2afe452f9215.jpge9c1cb6c-5b8a-4040-9877-1b5d03d2f761.jpgb2b300c6-8ec9-4a99-a12e-aff07eaf2de9.jpg741e3d2d-872f-42b3-8c7a-813943713b18.jpg1a826a42-8f19-4817-a842-a669722fce3c.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035629034042358
array(1) { ["section"]=> string(67) "aksident-ne-hyrje-te-pogradecit-raportohet-per-3-te-plagosur-192635" }