Aksident në Kamëz, dy të plagosur rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:13 30-04-2015 Aksident në Kamëz, dy të plagosur rëndë

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Berisha” në Kamëz, nga i cili dy persona kanë mbetur të plagosur rëndë.

Aksidenti është shkaktuar nga përplasja e një automjeti me një motor dhe të plagosur kanë mbetur dy personat që udhëtonin me motor. Të lënduarit janë dërguar menjëherë në spitalin e Traumës. Ende nuk janë bërë të ditur emrat e personave që kanë mbetur të plagosur. Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për të zbuluar rrethanat e ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prokuroria e Durrësit kërkon burgim përjetë për Odise Verbofshin, vrau dhe më pas dogji dy persona
Gjenden dy arka me granata pranë Policisë Ushtarake në Sauk, Tiranë »
Article Logic
Execution time: 0.011481046676636
array(1) { ["section"]=> string(44) "aksident-ne-kamez-dy-te-plagosur-rende-10060" }