Aksident në Kamëz, mjeti përplas për vdekje këmbësorin (Detaje)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:22 25-02-2019 Aksident në Kamëz, mjeti përplas për vdekje këmbësorin (Detaje) Aksidentne Kamez, foto ilustruese

Aksident i rëndë në Kamëz, makina përplas për vdekje një këmbësor.

Përplasja ka ndodhur rreth orës 18:45, ku ka humbur jetën kalimtari me inicialet K.L, 28 vjeç.

Sipas informacionit të policisë, drejtuesi i mjetit, shtetasi A.D është shoqëruar në Komisariat.

Njoftimi paraprak i policisë:

Rreth orës 18:45, në Kamëz, shtetasi A. D, duke drejtuar mjetin ka përplasur me pasojë vdekjen në vend këmbësorin K. L, 28 vjeç.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariat për veprime të mëtejshme hetimore dhe proceduriale. 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0573570728302
array(1) { ["section"]=> string(67) "aksident-ne-kamez-mjeti-perplas-per-vdekje-kembesorin-detaje-154181" }