Aksident në Kavajë, mjeti përplaset me mbajtësen e rrugës

Publikuar tek: aktualitet, më 06:43 18-04-2015 Aksident në Kavajë, mjeti përplaset me mbajtësen e rrugës

Një aksident ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në hyrje të qytetit të Kavajës. Drejtuesi është jashtë rrezikut për jetën, por ende nuk dihet identiteti i tij. Mjeti ka dalë krejtësisht në korsinë e kundërt me lëvizjen dhe nuk dihet se çfarë e ka detyruar të bënte atë manovrim të rrezikshëm.

Automjeti është përplasur me mbajtësen metalike të rrugës, e cila nga trysnia e goditjes është çmontuar pjesërisht.

Policia mbërriti në vendngjarje dhe po shqyrton shkakun e humbjes së drejtimit të automjetit nga shoferi. Edhe makina ka pësuar dëmtime.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Si i shpëtojnë drejtësisë gjyqtarët milionerë
Transportonte rërë pa dokumente, shihni si merr flakë kamioni në Gjirokastër (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011877775192261
array(1) { ["section"]=> string(61) "aksident-ne-kavaje-mjeti-perplaset-me-mbajtesen-e-rruges-9067" }