Aksident në Korçë, makina përplas biçiklistin

Publikuar tek: aktualitet, më 15:18 06-06-2020 Aksident në Korçë, makina përplas biçiklistin Pamje nga vendngjarja

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Korçë.

Mësohet se një automjet i cili po pershkonte "Bulevardin Republika” ka përplasur një shtetas me biçikletë, emri i të cilit nuk është bërë ende me dije.

Menjëherë pas aksidentit i plagosuri është dërguar me ambulancë drejt spitalit rajonal te Korçës.

Sakaq, policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për rrethanat dhe shkakun e aksidentit.                                     102420674_254187175812442_647299238902123892_n.jpg                                                                                                                                            

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094270706176758
array(1) { ["section"]=> string(51) "aksident-ne-korce-makina-perplas-biciklistin-209288" }