Aksident në Korçë, makina përplas këmbësorin

Publikuar tek: aktualitet, më 21:19 12-08-2020 Aksident në Korçë, makina përplas këmbësorin Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në në "Bulevard Republika" në Korçë.

Mësohet se një makinë ka përplasur një këmbësorë.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur këmbësori.

Menjëherë është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka mbërritur në vendngjaje dhe po punon për zbardhjene  rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010977029800415
array(1) { ["section"]=> string(50) "aksident-ne-korce-makina-perplas-kembesorin-216943" }