Aksident në Korçë, përplasen keq dy makina (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:07 09-02-2018 Aksident në Korçë, përplasen keq dy makina (FOTO)

Një aksident sapo ka ndodhur në afërsi të Korçës në fshatin Veliternë. 

Burime për newsbomb.al bëjnë me dije se dy makina janë përplasur me njëra tjetrën, por fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Në fotot e siguruara nga newsbomb.al shihet se makinat janë pothuajse të shkatërruara dhe dëmet materiale janë të shumta.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të plota. 

Screenshot_8.jpg27946221_10212046796427239_574006829_o-1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rifillojnë reshjet, publikohet HARTA: Ja lumenjtë që do kenë më shumë prurje
IKMT në Golem, nis shembja e disa ndërtesave buzë detit (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.012609004974365
array(1) { ["section"]=> string(53) "aksident-ne-korce-perplasen-keq-dy-makina-foto-109733" }