Aksident në kryeqytet, motori përplaset me këmbësoren (FOTO nga vendngjarja)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:20 17-05-2017 Aksident në kryeqytet, motori përplaset me këmbësoren (FOTO nga vendngjarja)

Një aksident ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në kryeqytet, në afërsi të Ambasadës Ruse.

Një këmbësore dhe një motor janë përplasur me njëri-tjetrin duke u dëmtuar lehtë të dy qytetarët. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po merret me verifikimin e situatës, raporton newsbomb.al.

 

 aksident-me-pasoje-perplasjen.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrënqethëse, vëllai i Blertës publikon foton e fundit para operacionit: Ti më premtove që do vije prapë…
Abuzuan me fondet e shtetit, KLSH kallëzon në prokurori dy ish-zyrtarët e hartimit të projekteve »
Article Logic
Execution time: 0.012763977050781
array(1) { ["section"]=> string(58) "aksident-ne-kryeqytet-motori-perplaset-me-kembesoren-78942" }