Aksident në Kuçovë, makina përplas fëmijën 7 vjeç, në gjendje të rëndë për jetën

Publikuar tek: aktualitet, më 23:39 04-08-2020 Aksident në Kuçovë, makina përplas fëmijën 7 vjeç, në gjendje të rëndë për jetën Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në darkë në fshatin Kozare të Kuçovës.

Një makinë ka përplasur një fëmijë 7 vjeç, i cili është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Për shkak të goditjes së fortë dhe plagëve të marra, fëmija është dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e dinamikës së aksidentit, si dhe është vënë në ndjekje të autorit, 23-vjeçarit L.Dudushi, i cili është larguar nga vendngajrja.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010715007781982
array(1) { ["section"]=> string(85) "aksident-ne-kucove-makina-perplas-femijen-7-vjec-ne-gjendje-te-rende-per-jeten-216108" }