Aksident në Lezhë, Benzi del nga rruga, 3 të PLAGOSUR, njëri në gjendje të RËNDË te spitali i Traumës

Publikuar tek: aktualitet, më 07:04 20-03-2018 Aksident në Lezhë, Benzi del nga rruga, 3 të PLAGOSUR, njëri në gjendje të RËNDË te spitali i Traumës

Pamje nga aksidenti

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në rrugën nacionale Lezhë-Laç.

Mësohet se një mjet tip ‘Benz’ ka dalë nga rruga dhe si pasojë janë plagosur 3 persona. Tre të plagosurit janë dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë, ndërsa njëri prej tyre është në gjendje të rëndë.

Nga informacionet e para thuhet se aksidenti ndodhi rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm, në fshatin Ishull Shëngjin, në hyrje të Lezhës.

Ndërsa shkak i aksidentit dyshohet të ketë qenë lashështira në rrugë. Policia vijon hetimet për aksidentit e rëndë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E RËNDË: Humb jetën minatori në minierën e deputetit socialist
Ngjarje e rëndë, VRITET me armë zjarri një 32-vjeçar në oborrin e shtëpisë »
Article Logic
Execution time: 0.012529850006104
array(1) { ["section"]=> string(105) "aksident-ne-lezhe-benzi-del-nga-rruga-3-te-plagosur-njeri-ne-gjendje-te-rende-te-spitali-i-traumes-113840" }