Aksident në Lezhë/ Furgoni përplaset me kamionin, një i plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 14:20 22-01-2020 Aksident në Lezhë/ Furgoni përplaset me kamionin, një i plagosur

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme  në kryqëzimin e Shënkollit në Lezhë.

 

Mësohet se një furgon është përplasur me një kamion dhe si pasojë ka mbetur një person i plagosur.

Sakaq, bëhet me dije se i plagosuri ishte pasagjer në furgon dhe është transportuar menjëherë për në Spitalin e Lezhës.

Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë ndërprerja e rrugës nga kamioni.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071799755096436
array(1) { ["section"]=> string(69) "aksident-ne-lezhe-furgoni-perplaset-me-kamionin-nje-i-plagosur-192830" }