Aksident në Lezhë, makina përplas motorin, drejtuesi dërgohet me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 14:33 29-07-2020 Aksident në Lezhë, makina përplas motorin, drejtuesi dërgohet me urgjencë në spital Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Lezhë-Shkodër, pranë fshatit Balldren.

Bëhet me dije se një makinë ka përplasur motorin. Si pasojë e aksidenti ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorit.

Personi në fjalë është dërguar menjëherë në spital.

Sakaq, në vendngjarje ka shkuar policia e cila po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidenti.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012449979782104
array(1) { ["section"]=> string(88) "aksident-ne-lezhe-makina-perplas-motorin-drejtuesi-dergohet-me-urgjence-ne-spital-215380" }