Aksident në Librazhd, përplasen dy makina (FOTO NGA VENDNGJARJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:17 16-05-2019 Aksident në Librazhd, përplasen dy makina (FOTO NGA VENDNGJARJA)

Një aksident ka ndodhur rreth gjysmë ore më parë në aksin Elbasan-Librazhd.

Mësohet se dy makina janë përplasur në vendin e quajtur Kthesa e Murrashit.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndërsa fatmirësisht raportohet se ska të plagosur, por vetëm dëme materiale.

Sakaq, policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen eplotë të saj.

60070000_2358834524394275_4359161831416135680_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068399906158447
array(1) { ["section"]=> string(68) "aksident-ne-librazhd-perplasen-dy-makina-foto-nga-vendngjarja-164601" }