Aksident në Librazhd, vetura i pret rrugën kamionçinës (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:46 28-12-2017 Aksident në Librazhd, vetura i pret rrugën kamionçinës (FOTO)

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Librazhdit ku një veturë i ka prerë rrugën një kamionçine. 

Si pasojë automjetet janë përplasur me njëra tjetrën. Sakaq, pamjet tregojnë që kamionçina është dëmtuar dhe ende nuk ka informacione nëse ka të lënduar nga aksidenti.

Grupi hetimor i policisë së Librazhdit është duke hetuar për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

26169117_10210962040067270_2870022793238653194_n.jpg

26166663_10210962040907291_5602858273484654684_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbardhet dëshmia: Shullazi zbulon mesazhin që i çoi gjyqtares Fatmira Hajdari: I çova SMS për biznesmenin Ylvi Beqja
Tërmet në Bulqizë, lëkundet gjithë verilindja »
Article Logic
Execution time: 0.011206150054932
array(1) { ["section"]=> string(65) "aksident-ne-librazhd-vetura-i-pret-rrugen-kamioncines-foto-104694" }