Aksident në Lushnje/ Makina del nga rruga dhe përplaset me mbikalimin metalik

Publikuar tek: aktualitet, më 13:44 22-11-2019 Aksident në Lushnje/ Makina del nga rruga dhe përplaset me mbikalimin metalik Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor rrethrrotullimi i Çermës-Lushnjë.

Mësohet se një automjet tip audi A4 ka dalë nga rruga dhe është përplasur me mbikalimin metalik.

Sakaq bëhet me dije se mjeti drejtohej nga një femër, e cila kishte në makinë dhe djalin e saj.

Fatmirësisht të dy personat, nënë e bir, nuk kanë pësuar lëndime.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon pë zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048460006713867
array(1) { ["section"]=> string(83) "aksident-ne-lushnje-makina-del-nga-rruga-dhe-perplaset-me-mbikalimin-metalik-186814" }