Aksident në mes të TIRANËS, përplaset kalimtarja

Publikuar tek: aktualitet, më 16:25 10-03-2018 Aksident në mes të TIRANËS, përplaset kalimtarja

Një kalimtare është përplasur nga një makinë në zonën e “Xhamllikut “në kryeqytet.

Aksidenti i ndodhur është shënuar rreth orës 15:30 e bëhët me dije se drejtuesi i mjetit ka ndaluar dhe ka dërguar në spital kalimtaren e plagosur.

Fatmirësisht e plagosura është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa shoferi është shoqëruar në polici.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksion antidrogë: Arrestohen 3 shqiptarë, kapen me 156 kg marijuanë
ABSURDI, Prokurorja e famshme shqiptare ka marrë kredi për të blerë lavatriçe (DOKUMENTI) »
Article Logic
Execution time: 0.010987043380737
array(1) { ["section"]=> string(54) "aksident-ne-mes-te-tiranes-perplaset-kalimtarja-112839" }