Aksident në mes të Vlorës, ‘Fordi’ godet makinën që futet kundravajtje dhe e bën copë (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:23 26-02-2018 Aksident në mes të Vlorës, ‘Fordi’ godet makinën që futet kundravajtje dhe e bën copë (FOTO)

Një aksident mes dy automjeteve u shënua paraditen e sotme në qytetin e Vlorës.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën pranë Ambulancës. Sipas të dhënave të para, mjeti tip Reno me targa AA253E, e cila hyri kundravajtje duke u përplasur me një tjetër automjet tip Ford AA743RN.

Nga përplasja mes tyre për fat të mirë nuk pati të lënduar, por vetëm dëme të mëdha të mjetit Reno siç edhe duket nga kjo foto.  

 

28503884_2289472967733408_807019496_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dentistja nga TIRANA që shokoi edhe prokurorinë, zbulohet BIZNESMENI të cilit i zhvati mijëra euro
Vrasja e biznesmenit në ish-bllok, detaje të reja nga arrestimi i autorëve... “Shpëtuam ne!” (SI RANË NË GRACKË dhe TRUKU që përdori policia) »
Article Logic
Execution time: 0.011837959289551
array(1) { ["section"]=> string(94) "aksident-ne-mes-te-vlores-fordi-godet-makinen-qe-futet-kundravajtje-dhe-e-ben-cope-foto-111512" }