Aksident në Milot-Thumanë, humb jetën 70-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 18:47 19-01-2021 Aksident në Milot-Thumanë, humb jetën 70-vjeçari ilustruese

Një aksident me pasojë vdekjen e një 70-vjeçari është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor, Milot-Thumanë. 

Nga të dhënat e para mësohet se në aksident është përfshirë një motor dhe një automjet e për pasojë ka humbur jetën drejtuesi 70-vjeçar i motorit, shtetasi Pjetër Përkeqi nga Fushë-Mamurrasi.

Dyshohet se viktima i ka prerë rrugën mjetit dhe nga plagët e marra ka humbur jetën në vend

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariat ku do të sqarojë edhe dinamikën e aksidentit. 

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes ku po kryen ekzaminimet e duhura për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fatos Lubonja sulmon Pëllumb Piperon: Deklaratat i ka gjithmonë sipas politikave të Ramës dhe jo sipas halleve të shqiptarëve
Bombula e gazit ‘pushton’ nga flakët apartamentin në Lushnjë, u rrezikua një i moshuar »
Article Logic
Execution time: 0.012778997421265
array(1) { ["section"]=> string(54) "aksident-ne-milot-thumane-humb-jeten-70-vjecari-235624" }