Aksident në Orikum, makina përplasin për vdekje një biçiklist

Publikuar tek: aktualitet, më 19:25 26-09-2020 Aksident në Orikum, makina përplasin për vdekje një biçiklist Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në rrugën e Orikumit.

Një makinë ka përplasur një person i cili ishte duke udhëtuar me biçikletë, e për pasojë ky i fundit ka ndërruar jetë.

Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i këtij aksidenti, por moti i keq ka bërë që rrugët të mos jenë të sigurta. As identiteti i shoferit të makinës apo viktimës nuk dihet. Mister mbetet dhe mosha e këtij të fundit.

Policia ka shkuar në vendngjarje për të zbardhur gjithë dinamikën e aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ambasadorët e BE-së mesazh për Covid-19, Soreca flet shqip: Mbaj maskën, bashkë mund t’ia dalim
Aksidenti me vdekje në Vlorë, policia jep detaje: Një 23-vjeçar me Passat... »
Article Logic
Execution time: 0.012166976928711
array(1) { ["section"]=> string(66) "aksident-ne-orikum-makina-perplasin-per-vdekje-nje-kembesor-221780" }