Aksident në Pogradec, makina humb kontrollin dhe përfundon 100 metër poshtë (FOTO NGA VENDNGJARJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:41 28-09-2020 Aksident në Pogradec, makina humb kontrollin dhe përfundon 100 metër poshtë (FOTO NGA VENDNGJARJA) Foto nga vendngjarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditë e sotme në aksin Pogradec – Qafë Thanë.

Bëhet me dije se një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në  100 metër poshtë.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

Sakaq, policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

 

aksidenti-Pogradec-1.jpegaksidenti-Pogradec-4.jpeg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010258913040161
array(1) { ["section"]=> string(102) "aksident-ne-pogradec-makina-humb-kontrollin-dhe-perfundon-100-meter-poshte-foto-nga-vendngjarja-221919" }