Aksident në Qafë Priskë, makina me 4 persona bie në humnerë

Publikuar tek: kulture-art, më 19:18 27-11-2016 Aksident në Qafë Priskë, makina me 4 persona bie në humnerë

Një automjet me 4 persona është rrëzuar në humnerën e Qafë Priskës pas humbjes së kontrollit.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:20 të mbrëmjes së sotme, fatmirësisht pa viktima. Makina tip “Volkswagen” me targa “TR0642P” është rrëzuar rreth 30 metra në humnerë dhe katër personat kanë mbetur të bllokuar për disa çaste.

Policia dhe forca të zjarrfikëses u nisën drejt vendngjarjes duke bërë të mundur xjerrjen nga makina dhe dërgimin në spital të shoferit, shtetasi 28-vjeçar me inicialet J.S, i cili kishte marrë plagë më të rënda. Tre pasagjerët janë plagosur lehtë por kanë mundur të dalin vetë nga mjeti.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15175199508667
array(1) { ["section"]=> string(64) "aksident-ne-qafe-priske-makina-me-4-persona-bie-ne-humnere-60861" }