Aksident në Qafë-Thanë, përplasen 2 automjete, bllokohet trafiku

Publikuar tek: aktualitet, më 13:23 25-08-2019 Aksident në Qafë-Thanë, përplasen 2 automjete, bllokohet trafiku Foto nga vendngjarja

Një aksident raportohet të ketë ndodhur këtë mesditë në pikën kufitare te Qafë-Thanës.

Mësohet se janë përplasur dy automjete, ndërsa fatmirësisht nuk kanë mbetur persona të lënduar.

Sipas të dhënave paraprake, dy automjetet që janë përfshirë në aksident janë një me targa shqiptare dhe një me targa të huaja.

Ndërkohë, paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit të jetë bërë një parakalim i gabuar, ndërsa nga pamjet shihet dëmtimi i konsiderueshëm i njërit prej automjeteve.

Nga ana tjetër si pasojë e përplasjes së dy makinave, është bllokuar trafiku. Policia në vendngjarje vijon hetimet për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

akkkkk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071640014648438
array(1) { ["section"]=> string(69) "aksident-ne-qafe-thane-perplasen-2-automjete-bllokohet-trafiku-176284" }