Aksident në qendër të Durrësit, përplasen dy makina

Publikuar tek: aktualitet, më 22:21 27-01-2018 Aksident në qendër të Durrësit, përplasen dy makina foto ilustruese

Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të qyettit të Durrësit.

Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në sheshin “Pranvera” në këtë qytet.

Bëhet me dije se nga aksidenti kanë mbetur të plagosur tre persona, por nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të akidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ISMAIL KADARE para çmimit: Në Shqipëri problemet mbeten…ENVER HOXHA? Nuk e kam mbështetur kurrë
“Ushtria e mjerimit” dhe çfarë duhet të ndryshojë Lul Basha në PD »
Article Logic
Execution time: 0.012696981430054
array(1) { ["section"]=> string(57) "aksident-ne-qender-te-durresit-perplasen-dy-makina-108192" }