Aksident në Radhimë, makina përplaset keq

Publikuar tek: aktualitet, më 14:33 18-07-2019 Aksident në Radhimë, makina përplaset keq

Një aksident ka ndodhur pak momente më parë në Radhimë.

Mësohet se një makinë është përplasur me bordurën për shkaqe ende të paditura.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, por vetëm për dëme materiale.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj, ndërkohë siç shihet edhe nga fotot makina është marrë nga karrotreci.

67402604_473632869851318_8627796670039457792_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023584127426147
array(1) { ["section"]=> string(47) "aksident-ne-radhime-makina-perplaset-keq-172601" }