Aksident në Rinas

Publikuar tek: aktualitet, më 09:44 03-02-2015 Aksident në Rinas

Një aksident me pasojë plagosjen e drejtuesit ka ndodhur para pak minutash në Rinas.

Drejtuesi humbi kontrrollin e makinës dhe si rrjedhojë makina doli nga rruga duke u përplasur  me një mur.

Mjeti që drejtohej nga drejtuesi Identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur ishte një makinë tip “Renault Clio” me targë KR3764A.

I plagosuri është dërguar me urgjencë në spital ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton mbi shkaqet e plota të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rezervuari i Manskurisë në Golem në gjendje kritike, kërkesë për ndihmë
Autoriteti Rrugor: Rreshje bore dhe bllokime aksesh në gjithë Shqipërinë »
Article Logic
Execution time: 0.013313055038452
array(1) { ["section"]=> string(22) "aksident-ne-rinas-2194" }