Aksident në Rinas, drejtuesi humbet kontrrollin, jashtë rrezikut për jetën

Publikuar tek: aktualitet, më 10:27 10-03-2015 Aksident në Rinas, drejtuesi humbet kontrrollin, jashtë rrezikut për jetën

Një aksident ka ndodhur në afërsi të aeroportit të Rinasit ku si pasojë, automjeti ka dalë nga rruga dhe ka  përfunduar në një kanal. Automjeti është përplasur edhe me një pjesë të murit rrethues.

Mësohet se shkak për këtë është bërë humbja e kontrrollit të mjetit nga ana e drejtuesit i cili fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën dhe ka marrë vetëm disa plagë të lehta. Policia është tashmë në vendgjarje dhe po heton më shumë mbi rrethanat.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplaset nga një automjet teksa ngiste biçikletën, humb jetën 59-vjeçari
Shkarkohet punonjësi i ZVRPP, Artan Tusha »
Article Logic
Execution time: 0.012789964675903
array(1) { ["section"]=> string(77) "aksident-ne-rinas-drejtuesi-humbet-kontrrollin-jashte-rrezikut-per-jeten-5423" }